Jako majitelé a provozovatelé motorových vozidel jste se jistě někdy dostali do situace, kterou jste neměli čas ani chuť řešit a nebo jste prostě nevěděli jak na to. Mohlo se jednat o koupi či prodej staršího automobilu, převod, vyřízení pojistné události a nebo pouhé převezení vozidla do servisu. Právě z tohoto důvodu byla založena firma vm consulting.

Náš team za Vás vyřídí všechny větší i menší problémy spojené s Vaším vozem a vy bude pouze jezdit. Jsme profesionálové s odborným vzděláním (SPŠ dopravní - obor silniční doprava a přeprava, Technická fakulta ČZU - obor silniční a městská automobilová doprava), ale i praktickými znalostmi a zkušenostmi (některé z nás jste mohli dříve potkat v rolích automechaniků, likvidátorů pojistných událostí na motorových vozidlech, prodejců automobilů). Známe prostě dobře obě strany barikády. Tu na které stojí majitel vozu i druhou na které stojí servisy, pojišťovny, autobazary, STK atd.

Věříme proto, že služba, kterou jsme se rozhodli nabídnout, Vám usnadní život a že díky ní bude sloužit Vaše vozidlo Vám, nikoli vy jemu.

Team vm consulting