ROVNACÍ STOLICE A DOZERY

Nabízíme dozery italské firmy OMCN, které umožňují podélný i stranový tah a  rovnací stolice českých značek AUTOLINE a PROLINER.

 
         
         
         
  DOZERY  
         
   

OMCN STRONG MINOR - dozer pro pro podélný tah, výbava dle obrázku.

 
       
    - min. délka 3,15 m - výška 1,65 m  
- max. délka 4,60 m - hmotnost 275 kg
       
         
   

OMCN STRONG EXPORT - dozer pro pro podélný tah, výbava dle obrázku.

 
       
    - min. délka 3,15 m - výška 1,65 m  
- max. délka 4,60 m - hmotnost 250 kg
             
         
    OMCN STRONG MAJOR - dozer pro pro podélný tah, výbava dle obrázku.  
       
    - min. délka 3,65 m - výška 1,75 m  
    - max. délka 6,50 m - hmotnost 320 kg  
       
         
    OMCN STRONG MAJOR/R - dozer pro pro podélný a stranový tah, výbava dle obrázku.  
       
    - min. délka 3,65 m - výška 1,75 m  
    - max. délka 6,50 m - hmotnost 340 kg  
       
     
  Katalogový list s kompletní nabídkou dozerů zn. OMCN si můžete stáhnout zde.  
         
 

zpět

     
         
         
  ROVNACÍ STOLICE  
         
   

PROLINER - tažné zařízení poskytující účinnou sílu a přesnost, která je potřeba pro efektivní a kvalitní práci. Rovnací rameno je možno k základnímu rámu připevnit v kterémkoli místě v úhlu 360 stupňů a tahat tak přesně zvoleným směrem. K rámu je možno připojit dvě i více rovnacích ramen a tak výkon celého zařízení ještě zvýšit. Pomocí speciálního příslušenství jako je např. přídavné jeřábové rameno, kladka na spodní tah je možno vyvíjet tažné síly i ve vertikálním směru. Hydraulický systém rovnacího ramene je dvojčinný, což umožňuje vyvíjet síly jak tažné, tak tlačné. Uložení celého zařízení na podvozková kola umožňuje jeho snadnou manipulaci i s upnutým vozidlem. Najíždění s poškozeným vozidlem je možno několika způsoby. Nejjednodušší způsob je pomocí najížděcích podvozků a navijáku. Další možností je sestavení zařízení pod vozidlem. Oba způsoby zvládne jeden pracovník.

Součástí základní sestavy jsou univerzální prahové svěrky vybavené kalenými čelistmi, podvozková kola, hydraulická dvojčinná 15-tunová souprava a rovnací rameno.

Jako zvláštní příslušenství je možno k zařízení připojit kladku na spodní tah, konzolu na protitah, přídavné jeřábkové rameno prahové svěrky na vozy MERCEDES. Dále je možno vyrobit speciální upevňovací přípravky pro opravy těžkých havárií.

 
         
         
   

AUTOLINE 3000 - snadno manipulovatelná a plně mobilní rovnací stolice z konstrukční oceli (délka rámu 3000 mm) s unikátním vektorovým pracovním systémem pro upnutí dozeru a s možností laserového měření. Zařízení nevyžaduje své stabilní pracovní místo (tzn. je vhodná pro menší provozovny), po použití lze snadno překlopit a postavit ke zdi. Rám stolice je svařovaný v přípravku s přesností na 1mm ze silnostěnných uzavřených profilů a je na něj poskytována doživotní záruka. Výhodou celého zařízení je jednoduché upínání přípravků pomocí klínů (pouze čtyři šrouby na prahových kleštinách) a velmi snadné přestavování tažného ramene kolem celého obvodu rámu (není nutné boční naklápění dozeru). Měření se dá provádět od rámu.

Základní sestava obsahuje: rám, kolečka rámu, 4x rameno krakorec - pro upnutí prahových kleštin, 4x sada klínů pro upevnění krakorců, 4x samosvorná prahová kleština, kliku na dotahování prahových kleštin, tažné rameno včetně rolny spodního tahu, sadu upevňovacích klínů tažného ramene, 1x objímka řetězu + pojistka (srdce).

Příslušenství, které není v základní sestavě a je nutné pro práci: hydraulika (10t hydraulický válec CMO 32 + multiplikátor CMO 17, 10t hydraulický rozpínák C10, 10t hydraulický válec RE 610/41 + ruční pumpa RE 610/40, 10t hydraulický rozpínák RE 83/10), adaptér hydraulického válce, řetěz s tažným hákem (délka 3,5m).

Extra příslušenství pro možnost širšího využití: rameno horního tahu vč. adaptéru válce a dvou rolen, stahovací 5t hydraulický válec RE 91/5 pro horní tah, blokovací zařízení pro fixaci nepoškozené části karoserie, dveřní rozpínáky pro fixaci otvorů karoserie, souprava stavitelných stojánků, tažný člen pro McPherson, sada misek McPherson, adaptér prahového uchycení pro MB a BMW - vyměnitelné čepy, svěrky a tažné a háky KTSO dle nabídky, laserové měření Leica Disto.

 
         
         
   

AUTOLINE 4000 - robustní pojízdná rovnací stolice (délka rámu 4000 mm) se dvěma dozery, s vlastním zdvihem, vybavená nájezdy s elektrickým navijákem a zvedákem pro zdvih celého vozu a jeho snadné spuštění do prahových kleštin. Zařízení potřebuje své stabilní pracovní místo. Je vyrobeno ze silnostěnných profilů v přípravku s přesností 1mm. Na rám je poskytována doživotní záruka. Výhodou je (tak jako u AUTOLINE 3000) snadné upínání komponentů pomocí klínů a jednoduché přestavování tažných ramen kolem celého obvodu rámu. Měření se dá provádět od rámu.

Základní sestava obsahuje: rám, kolečka rámu, nájezdy, elektrický naviják + trafo 12/24V, 4x samosvorná prahová kleština s krakorci, 4x prahová kleština s excentrickými drážkami včetně upínacích klínů, zdvih rámu (600mm) s multiplikátorem a dvěma hydraulickými válci, zvedák automobilu (zdvih 600mm), posuvný v podélné ose rámu vč. multiplikátoru a 2 hydr. válců, tažné rameno 10t včetně spodního tahu a sady upevňovacích klínů, tažné rameno 20t včetně hydraulického válce a multiplikátoru, 1x objímku řetězu + pojistku (srdce).

Příslušenství pro 10t tažné rameno, které není v základní sestavě a je nutné pro práci: 10t hydraulický válec CMO 32, adaptér hydraulického válce, řetěz s tažným hákem, délka 3,5m.

Extra příslušenství pro možnost širšího využití: rameno horního tahu vč. adaptéru válce a dvou rolen, stahovací 5t hydraulický válec RE 91/5 pro horní tah, blokovací zařízení pro fixaci nepoškozené části karoserie, dveřní rozpínáky pro fixaci otvorů karoserie, souprava stavitelných stojánků, tažný člen pro McPherson, sada misek McPherson, adaptér prahového uchycení pro MB a BMW - vyměnitelné čepy, svěrky a tažné a háky KTSO dle nabídky, laserové měření Leica Disto.

 
         
 

zpět