ODSÁVÁNÍ SPALIN

V této části naší internetové nabídky naleznete produkty italské firmy FILCAR. Dále jsme schopni Vám nabídnout produkty firmy NEDERMAN.

 
         
         
  FILCAR  
         
 

Společnost Filcar je předním světovým výrobcem vysoce výkonných odsávacích zařízení umožňujících odsávání výfukových zplodin z jednoho či více stání motorových vozidel, kontinuální odsávání vhodné pro STK a stanice emisních kontrol. Dále firma dodává uzavřené stavebnicové okruhy do výrobních hal, filtrační jednotky, multifunkční odsávací ramena, mobilní/stacionární odsávací jednotky svařovací stoly atd. Na našich stránkách naleznete pouze komponenty odsávání pro autoservisy, kompletní nabídku je pak možné nalézt přímo na stránkách výrobce (viz odkaz níže).

 
         
 

Webové stránky firmy Filcar s generálním katalogem naleznete zde.

 
         
  CENÍK komponentů pro odsávání spalin v EUR můžete stáhnout zde.  
         
         
    Mechanické pružinové navijáky - tato zařízení jsou dodávána v mnoha provedeních. Kompletní přehled všech dodávaných variant naleznete na katalogovém listu (viz níže).  
       
    Katalogový list s mechanickými navijáky ke stažení.  
       
         
         
   

Navijáky poháněné elektromotorem - tato zařízení jsou dodávána v mnoha provedeních. Kompletní přehled všech dodávaných variant naleznete na katalogovém listu (viz níže).

 
       
    Katalogový list s motorovými navijáky ke stažení.  
       
       
         
         
   

Hliníkové odsávací dráhy - tato zařízení jsou dodávána v mnoha provedeních. Kompletní přehled všech dodávaných variant naleznete na katalogovém listu (viz níže).

 
       
    Katalogový list s odsávacími dráhami ke stažení.  
       
       
         
         

Podpodlažní odsávací systém - tato zařízení jsou dodávána v mnoha provedeních. Kompletní přehled všech dodávaných variant naleznete na katalogovém listu (viz níže).

       
    Katalogový list s podpodlažním odsáváním ke stažení.  
       
       
         
         
   

Odsávací ventilátory - tato zařízení jsou dodávána v mnoha provedeních. Kompletní přehled všech dodávaných variant naleznete na katalogovém listu (viz níže).

 
       
    Katalogový list s ventilátory ke stažení.  
       
       
         
         
   

Odsávací hadice - firma Filcar dodává širokou škálu odsávacích hadic s průměry 75 - 200 mm, mající maximální pracovní teplotu až 1000 0C. Kompletní přehled všech dodávaných variant naleznete na katalogovém listu (viz níže).

 
       
    Katalogový list s odsávacími hadicemi a dalším příslušenstvím ke stažení.  
       
       
         
         
   

Hadicové koncovky - tato zařízení jsou dodávána v mnoha provedeních. Kompletní přehled všech dodávaných variant naleznete na katalogovém listu (viz níže).

 
       
    Katalogový list s hadicovými koncovkami a dalším příslušenstvím ke stažení.  
       
         
         
   

Odsávací sestavy - z komponentů dodávaných firmou Filcar je možno sestavit v podstatě jakékoliv odsávací zařízení. Nejběžnější typy těchto odsávacích sestav jsou dodávány v kompletech přímo od výrobce. Na níže uvedeném katalogovém listu naleznete odsávací dráhy, mobilní odsavače, odsávací ramena atd.

 
       
    Katalogový list s odsávacími sestavami ke stažení.  
         
 

zpět